Matrícula oberta durant tot el curs

 

CLASSES DE GRUP PROFESSOR DIA HORA AULA
Música per a bebés 1 Carolina Martínez Divendres 17:30 a 18:15 Jardí Musical
Música per a bebés 2 Carolina Martínez Divendres 18:15 a 19:00 Jardí Musical
Jardí Musical 3 anys Begoña Valiente Dilluns i dimecres 17:30 a 18:15 Jardí Musical
Jardí Musical 4 anys Begoña Valiente Dilluns i dimecres 18:15 a 19:00 Jardí Musical
Jardí Musical 5 anys Begoña Valiente Dimarts i dijous 17:30 a 18:30  Jardí Musical
Jardí Musical 5 anys Eva Tejero Dilluns i dimecres 17:30 a 18:30 5
Jardí Musical 6 anys Begoña Valiente Dimarts i dijous 18:30 a 19:30  Jardí Musical
Preparatori A  Elisa Santiago Dimarts i dijous Dimarts 17:30 a 18:30  4
Dijous 18:30 a 19:30
Preparatori B  Elisa Santiago Dimarts i dijous Dimarts 18:30 a 19:30  4
Dijous 17:30 a 18:30
1r Llenguatge Musical A Elisa Santiago Dilluns i dimecres Dilluns 17:30 a 18:30  3
Dimecres 18:30 a 19:30  3
1r Llenguatge Musical B Elisa Santiago Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 3
Dimecres 17:30 a 18:30  3
2n Llenguatge Musical A Cristina Sanmartín Dilluns i dimecres Dilluns 17:30 a 18:30  3
Dimecres 18:30 a 19:30 3
2n Llenguatge Musical B Cristina Sanmartín Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 3
Dimecres 17:30 a 18:30 3
3r Llenguatge Musical A Miguel Albenca Dilluns i dimecres Dilluns 17:30 a 18:30 2
Dimecres 18:30 a 19:30 2
3r Llenguatge Musical B Miguel Albenca Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 2
Dimecres 17:30 a 18:30 2
4t Llenguatge Musical  Francisco V. Martínez Dimarts i dijous 17:45 a 19:15 1

1r Llenguatge Musical
Ensenyaments Professionals

Carmen López Dimarts 17:00 a 19:00 2

2n Llenguatge Musical Ensenyaments Professionals

Carmen López Dimarts 19:00 a 21:00 2

Cor 1r i 2n

Roser Gabaldó Divendres 17:30 a 18:30 Espai Musical

Cor 3r i 4t

Roser Gabaldó Divendres 18:30 a 19:30 Espai Musical
BANDA INFANTIL Víctor Fluixà Divendres 19:30 a 20:30  Sala d'Assajos
BANDA JUVENIL Jesús Jareño Dimecres i dissabte Dimecres 18:15 a 20:00 Sala d'Assajos
Dissabte 11:30 a 13:30 Sala d'Assajos
ORQUESTRA INFANTIL Vicente Enguídanos Divendres 19:00 a 20:00 Sala d'Assajos
         
CLASSES DE GRUP ADULTS PROFESSOR DIA HORA AULA
1r Llenguatge Musical Adults Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 19:30 a 20:30 3
2n Llenguatge Musical Adults Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 20:30 a 21:30 3
         
INSTRUMENT PROFESSOR DIA HORA AULA
Cant Mª Ángeles Lambíes Dimarts i dijous    
Flauta Marisol Chenoll Dilluns i dimecres    
Oboè José Pimentel Dimarts i dijous    
Clarinet Amparo Santiago Dilluns, dimarts, dimecres i dijous    
Fagot Emilie Lachaise Dimarts    
Saxofon Jesús Jareño Dimecres i divendres    
Trompa José V. Miquel Divendres i dissabte    
Trompeta Raúl Carrasco Dimarts, dimecres i dijous    
Trombó Víctor Fluixà Dilluns, dimarts i divendres    
Tuba Adrián Miralles Divendres    
Violí Vicent Enguídanos Dimecres i divendres    
Viola Lorena Meléndez Divendres    
Violoncel Fran García Dimecres    
Contrabaix Juan Mariano Alcázar Divendres    
Percussió Daniel Jiménez Dilluns i dijous    
Piano Idoia Sánchez Dilluns, dimarts, dimecres i dijous    
Els horaris i aules de les classes d'instrument es recomana consultar-los a secretaria de l'Escola de Música, Dansa i Teatre.