Matrícula oberta durant tot el curs

 

CLASSES DE GRUP PROFESSOR DIA HORA AULA
Música per a bebés 1 José Lara Dimecres 17:30 a 18:15 Saló d'Actes
Música per a bebés 2 José Lara Dimecres 18:15 a 19:00 Saló d'Actes
Iniciació Musical 3 i 4 anys  Eva Tejero Dimecres 17:30 a 18:30 3
Iniciació Musical 5 i 6 anys A Begoña Valiente Dilluns i dimecres 17:30 a 18:30 Iniciació Musical
Iniciació Musical 5 i 6 anys B Begoña Valiente Dimarts i dijous 17:30 a 18:30 Iniciació Musical
Preparatori  Elisa Santiago Dimarts i dijous 17:30 a 18:30  5
1r Llenguatge Musical A Elisa Santiago

Dilluns i dimecres

Dilluns 17:30 a 18:30 5
1r Llenguatge Musical B Miguel Albenca Dimarts i dijous Dilluns 18:30 a 19:30 4
2n Llenguatge Musical A

Elisa Santiago

Dilluns i dimecres

18:30 a 19:30 5
2n Llenguatge Musical B

Miguel Albenca
 

Dimarts i dijous 17:30 a 18:30 4
3r Llenguatge Musical A Germà Latorre Dilluns i dimecres Dilluns 17:30 a 18:30 2
Dimecres 18:30 a 19:30 2
3r Llenguatge Musical B Germà Latorre
 
Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 2
Dimecres 17:30 a 18:30 2
4t Llenguatge Musical A Francisco V. Martínez Dimarts i Dijous

Dimarts 17:45 a 19:15

Dijous 19:15 a 20:45

1
4t Llenguatge Musical B Francismo v. Martínez Dimarts i Dijous

Dimarts 19:15 a 20:45

Dijous 17:45 a 19:15

1

1r Llenguatge Musical
Ensenyaments Professionals

Carmen López Dimarts 17:30 a 19:30 2
     
LLENGUATGE ADULTS PROFESSOR/A DIA HORA AULA
1º L.M. Adultos Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 20:00 a 21:00 Aula de Cuerda
2º L.M. Adultos Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 21:00 a 22:00 Aula de Cuerda
3º L.M. Adultos Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 19:00 a 20:00 Aula de Cuerda
 

CLASSES DE COR  I CONJUNT

PROFESSOR

DIA

HORA

AULA

Cor infantil 1r i 2n

Roser Gabaldó Divendres 17:30 a 18:30 Sala d'Assajos

Cor infantil 3r i 4t

Roser Gabaldó Divendres 18:30 a 19:30 Sala d'Assajos

Cor Polifònic

Cristian Cavero Dilluns 21:00 a 23:00 Espai Musical
BANDA INFANTIL Víctor Fluixà Divendres 19:30 a 20:30  Sala d'Assajos
BANDA JUVENIL Jesús Jareño Dissabte 10:00 a 13:30 Sala d'Assajos
ORQUESTRA INFANTIL Vicente Enguídanos Divendres 19:30 a 20:30 Saló d'Actes
JOVE ORQUESTRA SIMFÒNICA  Joan F. Miquel  Dimarts i dijous

Dimarts 19:15 a 20:45

Divendres 21:30 a 23:00

Sala d'Assajos

Saló d'Actes

 
INSTRUMENT PROFESSOR/A DIA HORA AULA
Cant Mª Ángeles Lambíes Dimarts i dijous  

Aula de Corda


Aula de Corda

Flauta Marisol Chenoll Dilluns i dijous  

4


2

Oboè José Pimentel Dissabte   1
Clarinet Amparo Santiago

Dilluns


Dimarts


Dimecres


Dijous

 

1


Sala de Professors



Sala de Professors 

Fagot Emilie Lachaise Dimecres   Saló d'Actes
Saxofon Jesús Jareño

Dimecres i divendres

  Sala de Professors
Trompa José V. Miquel Divendres   4
Trompeta Raúl Carrasco Dilluns, dimecres i dijous    6
Trombó Víctor Fluixà Dimarts i divendres   6
Tuba Juanjo Raga Divendres   1
Violí Vicent Enguídanos

Dimecres


Divendres

 

Aula de Corda


Viola Lorena Meléndez Divendres   Aula de Corda
Violoncel Fran García Dimarts i dijous   Direcció
Contrabaix Mariano Alcázar Dimarts i divendres   1B
Percussió Daniel Jiménez Dilluns i dijous   Sala de Percussió
Piano Idoia Sánchez Dilluns, dimarts i dimecres    Espai Musical
Piano  Juan Flor Divendres   Espai Musical
Els horaris i aules de les classes d'instrument es recomana consultar a secretaria de l'Escola de Música.